Nadace JABLOTRON podporuje učitele na Jablonecku

·         Minigranty pro učitele – administrativně snadná cesta k finanční podpoře

O příspěvek až 15.000 Kč na svůj profesní rozvoj, program se studenty, pomůcky do výuky či jiné potřeby pro sebe a své žáky mohou žádat učitelé fyziky, matematiky, chemie, informatiky, moderních českých dějin (20. století) či mediální a informační gramotnosti ze ZŠ na Jablonecku. Podporujeme učitele, kterým záleží na tom, aby děti předmětu rozuměly a chápaly jej a kteří se snaží o to, aby výuka byla pestrá, srozumitelná i zábavná. Pro tento školní rok máme připraveno opět 200.000 Kč.

·         Bezva učitel – tentokrát pro všechny učitele ZŠ na Jablonecku!

I letos rádi pomůžeme tomu, aby aktivní a nadšení učitelé, jejichž práce si moc vážíme, neztratili své nadšení pro to, co dělají, a aby svým příběhem inspirovali další. Možnost získat ocenění Bezva učitel a s ním i odměnu 50.000 Kč letos mají všichni učitelé ZŠ na Jablonecku – bez ohledu na to, jaké předměty vyučují.

Více o obou programech se dozvíte na www.nadacejablotron.cz/aktuality.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *