Žádosti o ošetřovné

S ohledem na nařízení vlády o omezení volného pohybu osob budeme Žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení přijímat pouze elektronicky.

Ideálně vyplňte interaktivní žádost na ePortálu ČSSZ (bývá přetíženo), nebo vytiskněte formulář žádosti umístěný níže, vyplňte, nascanujte do formátu PDF a zašlete na email skolanovavesnn@seznam.cz . Potvrzený formulář vám zašleme zpět e-mailem. Ten si sami vytisknete a odevzdáte.

Pokud nemáte možnost tisku, zašlete e-mailem žádost o vyplnění formuláře. Do těla zprávy napište jméno a příjmení dítěte, datum narození, rodné číslo, a datum od kdy požadujete podpůrčí dobu. Potvrzená žádost vám bude zaslána na uvedenou adresu poštou.

Pokud si s elektronickou komunikací nedokážete poradit, kontaktujte ředitelku školy a domluvte si další individuální postup.

Děkujeme za pochopení a vyzýváme k dodržování vládních nařízení. Jen tak se budeme moci brzy vrátit k běžnému životu.

Bude-li ošetřovné překračovat do následujícího měsíce, vytiskněte, osobně vyplňte a odevzdejte zaměstnavateli tento formulář. Již není třeba potvrzení školy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *