Informace k otevření mateřské školy

Vážení rodiče,

podle souboru hygienických pokynů pro MŠ  specifikujeme podmínky, za kterých bude obnoven provoz mateřské školy do konce června 2020.

Vnímáme, že rodiče mohou mít obavu své dítě za stávající situace do mateřské školy dávat. Proto potřebujeme nejpozději do 13. 5. 2020 vědět, jaký je reálný zájem o docházku vašich dětí do MŠ, abychom dle vašeho zájmu mohli rozhodnout o termínu a podmínkách znovuotevření MŠ. Prosíme, abyste k vašemu rozhodnutí přistoupili velmi zodpovědně a své stanovisko potvrdili v dotazníku, který je na webových stránkách školy. Dotazník je možné poslat na email školy, vhodit do poštovní schránky u vchodu do školy, zaslat poštou.

Termín otevření mateřské školy – po dohodě se zřizovatelem je předpokládané znovuotevření mateřské školy stanoveno na 25. 5. 2020 (stejně jako u základní školy).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *