Další postup pro rodiče a děti v karanténě

Všechny děti a rodiče, kteří jsou v karanténě z důvodu návštěvy naší školy 1. září, se dostaví v pátek 11. září mezi 9 a 11 hodinou na kontrolní stěry opět do jablonecké nemocnice. Žádanka ke stěru od obvodního lékaře není nutná – již zařízeno ze strany KHS.

ZŠ se v pondělí otevře pouze v případě, že budou již všechny kontrolní testy vyhodnoceny a všechny budou negativní. V opačném případě budeme postupovat dle dalšího nařízení KHS.

Povinná karanténa nadále trvá do 11. září i pro případy, kdy byl výsledek prvního testu negativní. V tuto chvíli není možné považovat dítě za zdravé a karanténu porušovat ani v případě, že nevykazuje žádné příznaky onemocnění. Děkujeme za ohleduplné chování. Sledujte pravidelně informace na tomto webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *