Obnovení provozu základní školy

Na základě povolení KHS obnovujeme v pondělí 14. září provoz základní školy. Vyučování bude probíhat dle obdrženého rozvrhu.

Škola bude v provozu za zpřísněných bezpečnostních podmínek. Ve společných prostorech je nutné nosit roušku. (Dejte prosím dítěti s sebou raději dvě.) Rodičům je zakázán vstup do vnitřních prostor školy. Po příchodu zazvoňte na družinu a nahlaste příchod dítěte družinářce. Poté školu co nejdříve opusťte. Budete-li nutně potřebovat vstoupit do školy, obraťte se telefonicky předem na některého pedagoga a po domluvě vám bude vstup do školy umožněn. Při vyzvedávání dětí opět zvoňte a vyčkejte příchodu dítěte před školou.

Mateřská škola zůstává nadále uzavřena. Vyčkáváme na povolení od KHS. Sledujte webové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *