Uzavření mateřské školy

Dle nařízení Krajské hygienické stanice uzavíráme mateřskou školu z důvodu potvrzeného pozitivního testu na covid-19 u dítěte. Do povinné karantény s okamžitou platností nastupují děti z mateřské školy, které navštěvovaly školku do pátku 4. září. Rodiče, jejichž dětí se toto opatření týká budou během středy 9. září kontaktováni KHS, která jim sdělí termín povinného testování dětí z MŠ. Karanténa pro děti z MŠ prozatím trvá do 14. září.

Chápeme, že je pro mnohé z vás tato situace značně náročná a nepřehledná. Vše komplikuje skutečnost, že je v karanténě celý pedagogický sbor a nikdo z nás, nemá přístup do školy. Není v našich silách kontaktovat všechny rodiče osobně, proto žádáme, abyste několikrát denně sledovali webové stránky. Budeme se snažit, aby zde byly stále nejaktuálnější informace. Veškeré naše kroky nyní řídí Krajská hygienická stanice. I my musíme trpělivě čekat na další vyrozumění.

Děkujeme za vaší trpělivost

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *