Aktuality k provozu MŠ

Od úterý 16. 2. na základě nařízení KHS uzavíráme oddělení MŠ Žabičky. Všechny děti, které chodily do školky od 8. 2. do 15. 2. jsou s okamžitou platností v karanténě a to i v případě, že navštívily školku pouze jeden den. Toto nařízení se týká i dětí z oddělení Soviček. Děti podstoupí hromadné testování na Covid 19 a to v sobotu 20. 2. v 9.30 hodin v MŠ v Nové Vsi nad Nisou (je zajištěn mobilní testovací tým). Všechny děti i doprovod musí mít po celou dobu řádně nasazenou roušku a dodržovat nařízené rozestupy. Prosíme rodiče, aby dohlédli na to, že děti nebudou ve vzájemném kontaktu. Karanténa se v tuto chvíli netýká rodičů a rodinných příslušníků a potrvá minimálně do 21. 2. V případě výskytu pozitivity u některého dalšího dítěte se bude vycházet z konkrétního data poslední návštěvy školky daného dítěte. Prodloužit se může až do 25. 2.

Od úterý 16. 2. obnovujeme provoz oddělení Soviček, pouze však v omezeném čase a to od 6.15 do 14.30 hodin. Ve školce bude přítomna pouze jedna učitelka, ostatní personál je v karanténě. Do karantény nastupují i Sovičky, které navštěvovaly minulý týden oddělení Žabiček!!! Do školky mohou nastoupit pouze děti, jimž dle evidence KHS nařízená karanténa řádně vypršela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *