Informace SRPŠ

Vážení rodiče,

vzhledem k neuhrazenému vyúčtování školního roku 2019/2020 a neuhrazeným zálohám na školní rok 2020/2021 (na celý školní rok 2020/2021 je to  částka 800,-) jsme nuceni Vás vyzvat i touto cestou.

Pokud si nejste jisti, zda máte vše uhrazeno, zkontrolujte své e-mailové schránky.

V období od 14. 2. – 16. 2. 2021 byl všem, koho se neuhrazená platba týká zaslán e-mail s vyčíslenou částkou, kterou je potřeba uhradit na číslo účtu SRPŠ s přiděleným VS Vašeho dítěte.

Chápeme Váš postoj k platbě zálohy na kulturní akce, v době, kdy je takových akcí minimum, i přes to se škola snaží dětem jejich pobyt ve škole a školce zpestřit a akce v plánu jsou. Ty se budou platit ze záloh, a pokud zálohu neuhradíte, pak se Vaše dítě nemůže akce účastnit.

Vámi uhrazené zálohy jsou každoročně vyúčtovány po ukončení daného školního roku a nevyčerpané prostředky jsou vráceny na Váš účet.

Dne 25. 6. 2018 si členové na pravidelné schůzi SRPŠ odhlasovali výši záloh na kulturní akce v hodnotě 500,-/ pololetí.

Může se stát, že nebudete moci uhradit celou částku 500,-, není problém se s námi spojit, případně s paní ředitelkou a vyřešíme platbu individuálně. Z časových důvodů nelze řešit platby za jednotlivé akce u každého dítěte zvlášť.

Pokud jste platbu již uhradili, děkujeme Vám.

S díky za Vaši vstřícnost a spolupráci

za SRPŠ Ivana Slámová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *