Obnovení provozu oddělení MŠ Sovičky

Vzhledem k tomu, že se pozitivita na Covid 19 objevila u několika dětí, které navštívily MŠ Sovičky ještě v pátek 5.2. prodlužuje se karanténa pro negativně testované do pondělí 15. 2. včetně (karanténa je 10 dní od posledního dne možné nákazy). Pozitivně testovaní dodržují pokyny KHS.

Provoz oddělení Soviček bude obnoven od úterý 16. 2. Z důvodu vysoké absence pedagogických pracovníků, jsme nuceni provoz tohoto oddělení časově omezit a to od 6.15 hodin do 14.30 hodin. Prosíme rodiče, kteří mohou, aby si děti vyzvedli do této doby. Po ukončení provozu tohoto oddělení, budou děti vyčkávat na příchod rodičů v oddělení Žabiček. Jiné řešení není v tuto chvíli bohužel možné, Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *