Uzavření oddělení MŠ Sovičky

Vzhledem k tomu, že byl v předškolním oddělení mateřské školy Sovičky zachycen výskyt pozitivity na Covid 19, je toto oddělení uzavřeno. Děti, které navštěvovaly MŠ v týdnu od 1. do 4. února, nastupují z nařízení KHS s okamžitou platností do kolektivní karantény a musí podstoupit PCR test. Žádanky na test vystaví KHS, nemusíte kontaktovat dětského lékaře. PCR test je třeba provést mezi pátým a sedmým dnem od posledního dne možné nákazy, proto se prosím k testování dostavte mezi 9. 2. a 11. 2. Navštívit můžete kterékoliv odběrové místo. Termín si rezervujte individuálně, využít můžete následující odkaz.

https://www.nemjbc.cz/cs/pacienti-a-navstevy/epidemiologicka-situace-informace/odberove-misto-testovani-covid-19.html

Děti s negativním výsledkem zůstávají v karanténě do 14. 2. včetně. Pozitivně testované bude kontaktovat KHS individuálně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *