Velikonoční zajíček

Vážení rodiče a milé děti, chtěli bychom alespoň trochu zpříjemnit našim dětem a žáčkům dobu, kdy nemůžou chodit do školy a školky a účastnit se aktivit, které ve škole normálně pořádáme. Rozhodli jsme se, že připravíme pro všechny děti balíčky od „Zajíčka“, na které nám finančně přispělo SRPŠ – děkujeme. 
Balíčky budou k vyzvednutí ve vestibulu školy ve středu 31. března 2021 v čase od 9, 00 – 14, 00 hodin. Vydávat je budou zaměstnanci školy (zvoňte na školní jídelnu). Prosíme o dodržování platných hygienických předpisů.
Pokud si někdo v tomto čase opravdu nestihne velikonoční balíček vyzvednout, bude si možné jej na své jméno vyzvednout po 14, 00 hodině až do 18, 00 hodin ve vinotéce „Viva la vina“ u paní Mirky Pošíkové, které tímto velmi děkuji. 
Přeji Vám i celé vaší rodině krásné prožití velikonočních svátků, hlavně hodně pohody a zdraví.

Mgr. Jana Fialová, ředitelka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *