Pokyny pro rodiče dětí z MŠ

Seznam dětí bude vyvěšen na dveřích.

Sovičky – děti narozené do 31.8.2017 + děti, které Sovičky navštěvovaly v předchozím školním roce

Žabičky – děti narozené po 1.9.2017

Žabičky

Zazvoňte na zvonek s nápisem Žabičky, paní učitelka Vás pustí dovnitř. Na dveřích si najdete značku Vašeho dítka, botníček je označen i jménem dítěte. Můžete si prohlédnout třídu, ale prosíme, neprodlužujte zbytečně odloučení. Dítě to pak snáší hůře. Převlečte ho, popřejte krásný den, předejte  paní učitelce. Důvěřujte nám,  v případě, že by dítě hodně plakalo, budeme Vás informovat. Nezapomneňte dětem vše podepsat a ukázat, aby věděly, že je to jejich. Nezapomeňte oblečení na ven + náhradní oblečení pro případ nehody. První měsíc doporučujeme vyzvedávat dítě po obědě. Pokud bude spát, dejte nám podepsané pyžamko! Od dalšího týdne si budeme děti přebírat po zazvonění hned u botiček – rodiče již nebudou chodit do šatny. 

Sovičky

Zazvoňte na zvonek Sovičky, paní učitelka Vás pustí do školy. Ve vestibulu s dětmi najděte značku – označenou jménem. Tam si děti uloží boty. První týden můžete děti doprovodit do šatny před třídou a prohlédnout si třídu. Od druhého týdne bude paní učitelka děti přebírat ve vestibulu po zazvoněni. Rodiče do poschodí už chodit nebudou. 

Prosíme rodiče o používání návleků!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *